Teaching & Learning Lab

Medewerkers

Frans van Dam

Frans van Dam
Manager TLL, co-secretaris Stuurgroep
06 46 143 145
F.W.vanDam@uu.nl

Toine Pieters

Toine Pieters
Directeur TLL
030 -253 5667
t.pieters@uu.nl

Koos Bax

Koos Bax
Coördinator, co-secretaris Stuurgroep
0613435700
j.b.bax@uu.nl

Mariozee Wintermans

Mariozee Wintermans
Secretaresse en technisch onderwijs assistent
030 253 5653
m.wintermans@uu.nl

Laurien Jansen

Laurien Jansen
Projectmedewerker
06 28 706 821
l.k.jansen@uu.nl

Ferdi Engels

Ferdi Engels
Voorzitter Stuurgroep
06 20 257 227
G.M.H.Engels@uu.nl

Frans van Dam

Jasper van Winden
Lid Stuurgroep

j.vanwinden@uu.nl

Ria Dolfing

Ria Dolfing
Lid Stuurgroep

r.dolfing@uu.nl

Daphne van Dulst

Daphne van Dulst
Lid Stuurgroep

d.vandulst@uu.nl