Logo Universiteit Utrecht

Teaching & Learning Lab

Medewerkers

Manager TLL en coördinator VO-activiteiten
Frans van Dam
06 46 143 145
F.W.vanDam@uu.nl


Directeur TLL
Toine Pieters
030 -253 5667
t.pieters@uu.nl

 

Coördinator HO-activiteiten
Ferdi Engels
06 20 257 227
G.M.H.Engels@uu.nl

 

Projectleider Future Learning Spaces
Jasper van Winden
06 41 084 800
J.vanWinden@uu.nl

 

Projectmedewerker en docentondersteuner
Laurien Jansen
06 28 706 821
k.j.jansen@uu.nl

 

Projectmedewerker en websitebeheerder
Letty Klumpers
030 253 8226
l.klumpers@uu.nl

 

Secretaresse en technisch onderwijs assistent
Mariozee Wintermans
030 253 5653
m.wintermans@uu.nl

 

Operator (technische ondersteuning)
Fridolin van der Lecq
030 253 9003
F.vanderLecq@uu.nl

 

Operator (technische ondersteuning)
Martin Cohen
m.cohen@uu.nl

 

Communicatiemedewerker
Miranda Overbeek
030 253 85 19
m.overbeek@uu.nl